IMG_7589.jpeg

PÓŁKOLONIE All_Inclusive

Zapraszamy na wyjątkowe półkolonie Fabryka Zimy dla dzieci w wieku 6-12 lat na zielonych terenach w centrum Gdańska!
zima ferie polkolonie.jpg
Nasze PÓŁKOLONIE Fabryka Zimy organizowane są w okresie ferii zimowych dla województwa pomorskiego i doskonale nadają się dla dzieci od 6 roku życia. Stawamy na jakość oraz aktywny wypoczynek. W trakcie ferii ruszamy nie tylko szare komórki, ale także organizujemy szereg warsztatów tematycznych.
Poznaj nasze pakiety, aby wybrać ten, który sprawi najwięcej frajdy Twojemu dziecku! 
67097106_1809468282489906_7118904354634989568_n.jpg
Fabryka Zimy  to PÓŁKOLONIE All_Inclusive. W cenie turnusu znajdują się wszystkie atrakcje, warsztaty i niespodzianki. Codziennie dzieciom serwowany jest dwudniowy obiad w restauracji, znajdującej się na terenie. Na łakomczuchów czekają oczywiście dokładki. Na naszym terenie znajdują się zewnętrzne stanowiska warsztatowe, plac zabaw i boiska, a przy pięknej pogodzie także ... ślizgawka, na której zjeżdżamy na "jabłuszkach".
smartLAB fajne połkolonie w Gdansku atrakcje dla dzieci 3.jpg
Boisz się o swojego malucha? To zrozumiałe. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, że to stresująca sytuacja dla rodziców. Dzięki Fabryce Zimy, możecie cały dzień skupiać się na swoich ważnych sprawach zawodowych.
IMG_9739.jpeg
Zarezerwuj pobyt swojego dziecka na naszych półkoloniach. Wiemy, że dzieci rozchorowują się w najmniej odpowiednim terminie. U nas zadatek za półkolonie możesz wykorzystać na inny termin w tym roku!
smartLAB fajne połkolonie w Gdansku atrakcje dla dzieci 13.jpeg
Zapoznaj się z wszystkimi informacjami na naszej stronie. Staramy się jasno przedstawiać wszelkie informacje. Nie stosujemy zapisów drobnym druczkiem. Masz jeszcze wątpliwości lub pytania? Możesz śmiało do nas napisać lub zadzwonić!