top of page
Dzieci sankach w śniegu

PÓŁKOLONIE, które spełnią Twoje oczekiwania

Zapraszamy na wyjątkowe półkolonie Fabryka Zimy dla dzieci w wieku 6-12 lat na zielonych terenach w centrum Gdańska!
zima ferie polkolonie.jpg
Nasze PÓŁKOLONIE Fabryka Zimy organizowane są w okresie ferii zimowych dla województwa pomorskiego i doskonale nadają się dla dzieci od 6 roku życia. Stawamy na jakość oraz aktywny wypoczynek. W trakcie ferii ruszamy nie tylko szare komórki, ale także organizujemy szereg warsztatów tematycznych.
Poznaj nasze pakiety, aby wybrać ten, który sprawi najwięcej frajdy Twojemu dziecku! 
67097106_1809468282489906_7118904354634989568_n.jpg
W cenie turnusu Fabryki Zimy znajdują się wszystkie atrakcje, warsztaty i niespodzianki. Możesz zarezerwować dwudniowy obiad, który serwowany jest dzieciom w restauracji, znajdującej się na naszym terenie. Na łakomczuchów czekają oczywiście dokładki. Na naszym terenie znajdują się zewnętrzne stanowiska warsztatowe, plac zabaw i boiska, a przy pięknej zimowej pogodzie także ... ślizgawka, na której zjeżdżamy na "jabłuszkach".
smartLAB fajne połkolonie w Gdansku atrakcje dla dzieci 3.jpg
Boisz się o swojego malucha? To zrozumiałe. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, że to stresująca sytuacja dla rodziców. Dzięki Fabryce Zimy, możecie cały dzień skupiać się na swoich ważnych sprawach zawodowych.
IMG_9739.jpeg
Zarezerwuj pobyt swojego dziecka na naszych półkoloniach. Wiemy, że dzieci rozchorowują się w najmniej odpowiednim terminie. U nas zadatek za półkolonie możesz wykorzystać na inny termin w tym roku!
smartLAB fajne połkolonie w Gdansku atrakcje dla dzieci 13.jpeg
Zapoznaj się z wszystkimi informacjami na naszej stronie. Staramy się jasno przedstawiać wszelkie informacje. Nie stosujemy zapisów drobnym druczkiem. Masz jeszcze wątpliwości lub pytania? Możesz śmiało do nas napisać lub zadzwonić!
bottom of page